خانه / اجتماعی / ۱۸ پروژه در زرقان به بهره‌برداری رسید

۱۸ پروژه در زرقان به بهره‌برداری رسید

به گزارش زرقان ما ، ابراهیم رحیمی بخشدار زرقان در ابتدا با اشاره به پروژه‌های آموزشی، فرهنگی و بهداشتی، پروژه‌های مذکور را چنین برشمرد: مدارس ۶ کلاسه ابتدایی و متوسطه و پایگاه بهداشت در محل مسکن مهر لپویی درمجموع بااعتبار ۵۴ میلیارد ریال با مشارکت اداره راه و شهرسازی، نوسازی مدارس و دانشگاه علوم پزشکی در این هفته افتتاح شد.

 جاده بین مزارع کوهک در روستای کوهک (یک) بااعتبار ۴ میلیارد ریال، از دیگر پروژه‌هایی گشایش‌یافته در هفته دولت بود که توسط جهاد کشاورزی به بهره‌برداری رسید و رحیمی بدان اشاره کرد.

بخشدار زرقان به پروژه‌های ورزشی نیز اشاره کرد و گفت: ۳ زمین چمن فوتبال در روستاهای شول، مهریان و شهر لپویی بااعتبار ۱۲ میلیارد ریال توسط اداره ورزش و جوانان در این هفته گشایش یافت تا جوانان با فراغ بال به امر خطیر ورزش بپردازند.

رحیمی افزود: پروژه سنگ‌فرش در روستای شول دیگر پروژه افتتاحی در هفته دولت در زرقان بود که ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال خرج برداشت و توسط دهیاری شول به بهره‌برداری رسید.

وی به پروژه‌های ساختمانی و مسکونی نیز اشاره کرد و گفت: پروژه ftth مجتمع یاس سفید بااعتبار ۱۳ میلیارد و ۶۱۹ میلیون ریال، پروژه مسکن مهر غدیر بااعتبار ۱۷ میلیارد ریال و پروژه مجتمع صادقیان محله شهریار بااعتبار ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال در شهر زرقان به همت اداره مخابرات در هفته دولت گشایش یافت.

بخشدار زرقان «المان میدان امام خمینی» را دیگر پروژه هفته دولت در زرقان برشمرد و گفت: این پروژه بااعتبار ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال توسط شهرداری زرقان افتتاح شد.

رحیمی به ۳ پروژه جاده‌ای و بهسازی نیز اشاره کرد و گفت: «بهسازی و اجرای پیاده راه مسکن مهر امام رضا (ع)» در شهر لپویی بااعتبار ۱۸ میلیارد ریال توسط اداره راه و شهرسازی، روکش کمربندی شهر لپویی بااعتبار ۱۲ میلیارد ریال و روکش جاده دودج به زرقان بااعتبار ۱۲ میلیارد ریال هر دو توسط راهداری، از دیگر پروژه‌های هفته دولت بود که افتتاح شد.

مقام عالی دولت در بخش زرقان پروژه «پرورش اسب ۲۰۰ رأسی یزدان پناه آهوچهر» را از دیگر پروژه‌های هفته دولت برشمرد و گفت: این پروژه نیز بااعتبار ۱۲ میلیارد ریال توسط جهاد کشاورزی در زرقان گشایش یافت.

بخشدار زرقان همچنین به یک پروژه گازرسانی نیز اشاره کرد و گفت: پروژه «گازرسانی به بند امیر» در روستای بند امیر بااعتبار ۵۵ میلیارد ریال توسط اداره گاز، در هفته دولت افتتاح شد.

 رحیمی «آجرفرش بلوار امام خمینی زرقان» را دیگر پروژه گشایش‌یافته هفته دولت در این بخش برشمرد و اظهار داشت: این پروژه بااعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال توسط شهرداری زرقان افتتاح شد.

وی مجموع اعتبارات ۱۸ پروژه مذکور را ۲۱۸ میلیارد و ۶۶۹ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی، گشایش این حجم از پروژه در بخش زرقان با کمک و مساعدت مقامات عالی استان ازجمله استاندار فارس و نمایندگان شیراز، قابل‌قبول بود.

درباره milad azizi

میلاد عزیزی ، مسؤل بسیج هنرمندان شهر زرقان ، خبرنگار رسمی شهر زرقان ، سردبیر سایت خبری زرقانما ، 09390506445

پیشنهاد بررسی

تصادف

۲ کشته و ۴ زخمی در سانحه رانندگی در جاده زرقان

به گزارش زرقان ما ؛ سخنگوی اورژانس فارس گفت: تصادف رانندگی در جاده زرقان ۲ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *